Ma 2020. február 22., szombat, Gerzson napja van.

Főmenü

Versenyek

 

Eredmények

SIMONYI ZSIGMOND HELYESÍRÁSI VERSENY, MEGYEI SZAKASZ

Arad megye
1. Kovács Henrietta, Aurel Vlaicu Általános Iskola, (felkészítő tanár: Szabó J. László)
2. Ilona Eszter, Csíky Gergely Iskolacsoport, Arad, (felkészítő tanár: Mikes Sarolta)
3. Kurunczi-Papp Dávid, Aurel Vlaicu Általános Iskola, (felkészítő tanár: Szabó J. László)

Bákó megye
1. Deák László Csaba, Dani Gergely Általános Iskola, (felkészítő tanár: Bilibók Ildikó)

Bihar megye
1. Králik Eszter, Ady Endre Líceum, Nagyvárad, (felkészítő tanár: Kirkósa Enikő)
2. Heidenhoffer Erhard, Zelk Zoltán Általános Iskola, Érmihályfalva, (felkészítő tanár: Boros Emőke)
3. Oláh Mátyás, Miskolczy Károly Általános Iskola, Micske, (felkészítő tanár: Pálfi Emőke)
4. Nagy Tamás, George Cosbuc Általános Iskola, Nagyvárad, (felkészítő tanár: Nagy Enikő)

Beszterce-Naszód megye
1. Füstös Rajmond, Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium, (felkészítő tanár: Sárkány Panna)
2. Szekeres Ilma, Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium, (felkészítő tanár: Sárkány Panna)

Brassó megye
1. Pal Jakab Adam, Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó, (felkészítő tanár: Pupp Reka)
2. Iani András, George Moroianu Líceum, Hétfalu, (felkészítő tanár: Fekete Magda)
3. Malicski Irénke, Zajzoni Rab István Líceum, Hétfalu, (felkészítő tanár: Simon Enikő)

Fehér megye
1. Vinczellér Ákos, Bethlen Gábor Kollégium, (felkészítő tanár: Gáspár Katalin)
2. Bárócz Magor, Bethlen Gábor Kollégium, (felkészítő tanár: Demény Piroska)
3. Maxim Róbert, Bethlen Gábor Kollégium, (felkészítő tanár: Fodor Katalin)

Kolozs megye
1. Baka Bálint Áron, János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Gáspár Dénes Éva)
2. Ujvárosi Beáta, Brassai Sámuel Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Szallós Kis Melinda)
3. Török Melinda, Báthory István Gimnázium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Lupea Amália)
4. Bartus Alpár, Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Antal Orsolya)

Kovászna megye
1. Biszak Ábel, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Incze Melinda)
2. Blázer Imola, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Domokos Judit)
3. Ferentz Anna-Kata, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Domokos Judit)
4. Kopacz Hanna, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Domokos Judit)
5. Roşu Kriszta, Váradi József Általános Iskola, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Incze Melinda)
6. Vékony Attila-Tamás, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszengyörgy, (felkészítő tanár: Kedves Laura)

Hargita megye
1. Cseke Judit, Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Kiss Anna)
2. Sólyom Vivien, Vaskertes Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, (felkészítő tanár: Farkas Katalin)
3. Gál Joó Melánia, Bethlen Gábor Általános Iskola, Székelyudvarhely, (felkészítő tanár: Nagy Ilona)
4. László Rita, Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Biró Georgeta)
5. Mester Loránd, Bethlen Gábor Általános Iskola, Székelyudvarhely, (felkészítő tanár: Dávid Katalin)
6. Bálint Bernadett, Fogarassy Mihály Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, (felkészítő tanár: Somodi Enikő)
7. Anghel Anna, Nagy Imre Általános Iskola, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Egyed Margit)

Hunyad megye
1. Karda Borbála, Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva, (felkészítő tanár: Kun-Gazda Kinga-Viola)
2. Gáspár Barra Szilárd, Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva, (felkészítő tanár: Kásler Izabella)

Máramaros megye
1. Gyarmathy Timea, Nicolae Iorga Általános Iskola, Nagybánya, (felkészítő tanár: Bálint Beáta)
2. Jankó Barbara, „C-lung la Tisa” Általános Iskola, (felkészítő tanár: Csurka Klára)
3. Marc Jessica, Nicolae Iorga Általános Iskola, Nagybánya (felkészítő tanár: Bokos Enikő)

Maros megye
1. Dénes Anita, 2-es számú Általános Iskola, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Nagy Erzsébet)
2. Bakó Blanka, Tudor Vladimirescu Főgimnázium, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Barabás Anna)
3. Szabó Johanna Petra, Művészeti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Barta Erzsébet)
4. Csernik Wass Tamás, Művészeti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Barta Erzsébet)
5. Magdó Dorottya, Művészeti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Barta Erzsébet)
6. Kiss Anna, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Sikó Olga Anna)

Szilágy megye
1. Mészáros Lilla, Gyulaffy László Általános Iskola, Szilágycseh, (felkészítő tanár: Varga-Dobai Istvan)
2. Kovács Ágota, Avram Iancu Líceum, Zilah, (felkészítő tanár: Vicsai Zsolt)
3. Gyulai Dorottya, Szikszai Lajos Gimnázium, (felkészítő tanár: Széles Mária)
4. Bálint Melinda, Varsolci Általános Iskola, (felkészítő tanár: Józsa Enikő)

Szatmár megye
1. Marcutiu Petra, Hám János Iskolaközpont, Szatmárnémeti, (felkészítő tanár: Czier Andrea)
2. Juhász Jácint, Fényi István Általános Iskola, Kaplony, (felkészítő tanár: Lászlóffi Csaba)
3. Anderco Kinga, Hám János Iskolaközpont, Szatmárnémeti, (felkészítő tanár: Szász Anikó)
4. Gnandt Timea, Mezőpetri Általános Iskola, Mezőpetri, (felkészítő tanár: Bíró Erika)

Szeben megye
1. Kopán Norbert, Báthory István Általános Iskola, Medgyes, (felkészítő tanár: Béres Edit)

Temes megye
1. Virginás Tar Ágnes, Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár, (felkészítő tanár: Tácsi Erika)
2. Fodor Zsófia, Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár, (felkészítő tanár: Kiss Katalin)

 

Versenyeink

Versenyfelhívások

Versenyek feladatlapjai

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/