Ma 2020. február 21., péntek, Eleonóra napja van.

Főmenü

Versenyek

 Eredmények

 

ARANKA GYÖRGY NYELV- ÉS BESZÉDMŰVELŐ VERSENY, KOLOZSVÁR

Édes anyanyelvünk

1. Tulit Gyopár, (felkészítő tanár: Erdély Judit), Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy 
2. Panek Csenge Zsuzsanna, (felkészítő tanár: Tulogdi Mónika), Báthory István Gimnázium, Kolozsvár 
3. Antal Enikő, (felkészítő tanár: Rácz Melinda), Református Kollégium, Kolozsvár 
4. Váncza Csilla, (felkészítő tanár: Rácz Melinda), Református Kollégium, Kolozsvár 
5. Fehér Zsuzsánna, (felkészítő tanár: Turai Adél), Simion Barnutiu Főgimnázium, Szilágysomlyó 
6. Berszán Panna, (felkészítő tanár: Tőkés Erika), Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár 
7. Ecsedy-Baumann Brigitta, (felkészítő tanár: Iszlai Enikő), Brassai Sámuel Gimnázium, Kolozsvár 
8. Nagy Erika, (felkészítő tanár: Sikó Olga), Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely 
9. Simon Ágnes, (felkészítő tanár: Tőkés Erika), Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár 

Szép magyar beszéd

1. Orosz Klára, (felkészítő tanár: Máthé Ildikó), János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár 
2. Korodi Beáta, (felkészítő tanár: Erdély Judit), Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy 
3. Szabó Eszter, (felkészítő tanár: Misztrik Jolán), Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár 
4. Nagy Szidónia, (felkészítő tanár: Erdély Judit), Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy 
5. Bányai Melinda, (felkészítő tanár: Rácz Melinda), Református Kollégium, Kolozsvár
6. Nagy-György Emília, (felkészítő tanár: Farkas Márta),Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
7. Fekete Klára, (felkészítő tanár: Falka Emőke), Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
8. Grunzó Tímea, (felkészítő tanár: Tulogdi Mónika), Báthory István Gimnázium, Kolozsvár 
9. Balog Beáta, (felkészítő tanár: Rácz Melinda), Református Kollégium, Kolozsvár

Versben bujdosó

IX–X. osztály

1. Finna Eszter, (felkészítő tanár: Sikó Olga), Bolyai Farkas Elméleti Líceum), Marosvásárhely
2. Al-Kassas Aziza Raida, (felkészítő tanár: Darvasi Gyöngyvér), Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár
3. Nagy Noémi, (felkészítő tanár: Rácz Melinda), Református Kollégium, Kolozsvár
4. Török Karola, (felkészítő tanár: Lukács Éva), Berde Mózes Unitárius Gimnázium, Székelykeresztúr
5. Szabó Enikő, (felkészítő tanár: Csog Orsolya), Baróti Szabó Dávid Középiskola, Barót 
6. Nagy Edit, (felkészítő tanár: Nagy E.), Simion Barnutiu Főgimnázium, Szilágysomlyó

XI–XII. osztály

1. Máté Loránd, (felkészítő tanár: Nagy Enikő), Mikes Kelemen Főgimnázium Sepsiszentgyörgy 
2. Bodosi Bálint Alpár, (felkészítő tanár: Bokor Katalin), Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó
3. Moldován Blanka, (felkészítő tanár: Karsay Magda), Németh László Gimnázium, Nagybánya
4. Kónya Edit, (felkészítő tanár: Bokor Katalin), Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó
5. Katona Dorottya, (felkészítő tanár: Timár Ágnes), Báthory István Gimnázium, Kolozsvár
6. Veres Zsuzsánna, (felkészítő tanár: Nagy-Babos Edit), Nagy Mózes Gimnázium, Kézdivásárhely
 

Versenyeink

Versenyfelhívások

Versenyek feladatlapjai

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/