Ma 2020. február 21., péntek, Eleonóra napja van.

Főmenü

Versenyek

Eredmények

Implom József Helyesírási Verseny – országos döntő, 2010.

 

Helyezés Név  Osztály Tollba-mondás Feladatlap Összpont Iskola Felkészítő tanár
1 Szabó Enikő XI. 43 96 139 Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
2 Iani András IX. 38 94,5 133 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Bokor Katalin
3 Rangyák Zsuzsa-Kincsem XII. 42 90 132 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Dobra Judit
4 Váncza Csilla XII. 42 88 130 Református Kollégium, Kolozsvár Rácz Melinda
5 Tulit Gyopár XI. 41 88 129 Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
6 Szabó Brigitta XII. 46 82 128 Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár László Katalin
7 Sándor Eszter XI. 36 92 128 Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda Boldizsár Ágoston
8 Farkas Zita Ágota X. 38 87 125 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Both Szabó Mária Magdolna
9 Oláh Mátyás IX. 31 94 125 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Szabó Melinda
10 Ecsedy-Baumann Brigitta X. 38 84 122 Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár Iszlai Enikő
11 Kelemen Fruzsina IX. 36 86 122 Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy Nagy Enikő
12 Kiss Anna IX. 30 92 122 Bolyai Farkas Kollégium, Marosvásárhely Sikó Olga Anna
13 Rend Melitta XI. 30 92 122 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Turai Adél
14 Tenkei Boglárka-Lilla XII. 33 88,5 122 Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Putovics Tünde
15 Bekő Tímea XI. 36 85 121 Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy Erdély Judit
16 Gödri Csilla XI. 35 85 120 Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
17 Mester Loránd IX. 38 81 119 Benedek Elek Gimnázium, Székelyudvarhely Vass Ágnes
18 Murvai Róbert Dávid IX. 30 87 117 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
19 László Rita IX. 36 80 116 Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda Biró Georgeta
20 Jankó Ingrid Blanka XII. 32 83 115 Leövey Klára Gimnázium, Máramarossziget Sebestyén Gabriella
21 Virginás-Tar Ágnes IX. 30 85 115 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Bálint Noémi / Sütő-Egeressy Zsuzsa
22 Nagy Katalin XI. 39 74 113 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Farkas Ibolya
23 Toth Evelyn X. 34 75 109 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
24 Takács Emőke IX. 31 78 109 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Bogos Róbert / Orbán Zsuzsa Lilla
25 Kiss Szakács Rudolf Walter X. 33 75,5 109 Németh László Gimnázium, Nagybánya Vlaicu Zsuzsa
26 Mentes Bernadette X. 24 84 108 Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Putovics Tünde
27 Meszesi Aliz-Evelyn XI. 33 72 105 Bolyai Farkas Kollégium, Marosvásárhely Kónya Emília
28 Ágoston Katalin XII. 30 75 105 Baróti Szabó Dávid Szakközépiskola, Barót Kékesi-Keresztes Lujza
29 Tóth Imola X. 28 76,5 105 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Téglás József
30 Jakobi Zsuzsanna X. 34 70 104 Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad Sarkadi Viktória
31 Székely Emese Erzsébet X. 32 70,5 103 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Dobra Judit
32 Bíró Tünde XII. 36 66 102 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Bogos Róbert
33 Drágus Emőke XII. 22 80 102 Bolyai Farkas Kollégium, Marosvásárhely Sikó Olga-Anna
34 Tyukodi Petra IX. 25 76 101 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Szabó Melinda
35 Antal Emese XII. 31 69 100 Octavian Goga Líceum, Bánffyhunyad Péter Mónika
36 Bakcsy Kata XI. 28 72 100 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Farkas Ibolya
37 Vámos Tímea Imelda X. 24 75 99 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
38 Kiss Csilla Renáta XI. 31 67,5 98,5 Bolyai Farkas Kollégium, Marosvásárhely Sikó Olga Anna
39 Bucşe Júlia-Mónika XII. 20 76,5 96,5 Bolyai Farkas Kollégium, Marosvásárhely Murvai Éva
40 Füstös Ráymond-Ervin IX 27 66,5 93,5 Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Sztankovszky Enikő
41 Ohler Róbert IX. 20 73,5 93,5 Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Sztankovszky Enikő
42 Ördög István XI. 24 63,5 87,5 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Sütő-Egeressy Zsuzsa
43 Vincze Boglárka X. 31 56 87 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fodor Katalin
44 Szekrényes Rúben XI. 16 70,5 86,5 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Kun-Gazda Kinga Viola
45 Török Noémi-Zsuzsánna IX. 0 85 85 Mircea Eliade Főgimnázium, Segesvár Fodor Gyöngyi
46 Német Hunor-Attila X. 16 67 83 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Kis Edith
47 Arlet Renáta X. 14 68 82 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Nagy Gyula
48 Opra Anna-Mária XI. 27 53 80 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Kun-Gazda Kinga
49 Csákay Evelyne X. 7 72 79 Németh László Gimnázium, Nagybánya Dávid Erzsébet
50 Töttösy Norbert-Levente X. 21 57 78 Róm. Kat. Gimnázium, Gyulafehérvár Dimény Erika
51 Baliga Zsolt X. 10 66 76 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fodor Katalin

 

Versenyeink

Versenyfelhívások

Versenyek feladatlapjai

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/