Ma 2020. február 21., péntek, Eleonóra napja van.

Főmenü

Versenyek

Eredmények

Implom József Helyesírási Verseny – országos döntő, 2011. 

Helyezés Név és keresztnév Osztály Tollba-mondás Feladat-
lap
Össz-
pontszám
Iskola Felkészítő tanár
1 Ecsedy- Baumann Brigitta XI. 42 85,5 127,5 Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár Iszlai Enikő
2 Kiss Anna X. 42 84 126 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Sikó Olga
3 Rosu Kriszta IX. 41 84 125 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Dobra Judit
4 Tulit Gyopár XII. 39 84,5 123,5 Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
5 Szabó Enikő XII. 36 86 122 Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
6 Mester Loránd X 36 84 120 Benedek Elek Gimnázium, Székelyudvarhely Vass Ágnes
7 Sándor Eszter XII. 28 90,5 118,5 Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda Boldizsár Ágoston
8 Iani András X. 33 83 116 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Bokor Katalin
9 Farkas Ágota Zita XI. 30 84,5 114,5 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Szabó Mária Magdolna
10 Salló Krisztina X. 33 81 114 Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda Bíró Gyöngyvér
11 Kelemen Fruzsina X. 30 84 114 Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Nagy Enikő
12 Mentes Bernadett XI. 36 77,5 113,5 Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Putovits Tünde
13 Farkas József XI. 26 86,5 112,5 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva-Imola
14 Berei Csilla-Blanka X. 37 75 112 Nagykárolyi Elméleti Líceum, Nagykároly Szabó Csilla
15 Szilágyi Ágnes XI. 30 82 112 Református Kollégium, Kolozsvár Rácz Melinda
16 Földi Zsuzsánna Boglárka IX. 34 77,5 111,5 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Kedves Laura Rita
17 László Rita X. 32 77,5 109,5 Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda Bíró Gyöngyvér
18 Albert Márta Júlia XI. 24 83,5 107,5 Octavia Goga Elméleti Líceum, Bánffyhunyad Mátyás Ibolya
19 Vámos Tímea Imelda XI. 36 71 107 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
20 Gödri Csilla XII. 30 76,5 106,5 Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Török Katalin
21 Tóth Imola XI. 24 82,5 106,5 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Téglás József
22 Éltető Noémi XI. 28 78 106 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva-Imola
23 Oláh Mátyás X. 29 76,5 105,5 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Szabó Melinda
24 Székely Emese Erzsébet XI. 24 79,5 103,5 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Dobra Judit
25 Lőrincz Lili X. 31 72 103 Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy Erdély Judit
26 Murvai Róbert Dávid X. 30 70 100 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
27 Kristály Anasztázia IX. 34 65 99 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Bogos Róbert
28 Toth Evelyn XI. 15 84 99 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Ruja Ildikó
29 Komlósi Andrea X. 26 72,5 98,5 Németh László Gimnázium, Nagybánya Dávid Erzsébet
30 Budai Glória XII. 19 79 98 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Szabó Melinda
31 Török Melinda IX. 24 73 97 Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár Lupea Amália
32 Gáll Anna IX. 19 75,5 94,5 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Kiss Tünde
33 Tyukodi Petra X. 23 69,5 92,5 Octavian Goga Főgimnázium, Margitta Szabó Melinda
34 Vincze Boglárka XI. 22 70 92 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Turzai Melánia
35 Takács Emőke X. 26 65,5 91,5 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Orbán Zsuzsa Lilla  Bogos Róbert
36 Szász Csilla Emőke XI. 19 72,5 91,5 Mihai Eminescu Pedagógiai Líceum, Marosvásárhely Farkas Judit
37 Kulik Árpád Dániel XII. 26 65 91 Németh László Gimnázium, Nagybánya Karsay Magdolna
38 Szekrényes Rúben XII. 29 57,5 86,5 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Kun-Gazda Viola Kinga
39 Tímár Rita IX. 23 63,5 86,5 Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda Bogos Róbert
40 Szabó Csilla X. 20 65,5 85,5 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Bagosi Ilona
41 Szilágyi Renáta XI. 21 64 85 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Turzai Melánia
42 Nagy Tamás X. 21 60,5 81,5 Mihai Eminescu Főgimnázium, Nagyvárad Samarjai Enikő
43 Mihály Imola IX. 24 57 81 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Magyari Sára
44 Szabó Tímea Magdolna X. 21 59,5 80,5 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Mészáros Enikő
45 Kis Bíborka-Anna XI. 15 58,5 73,5 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Murvai Éva-Imola
46 Csákay Evelyne XI. 2 69,5 71,5 Németh László Gimnázium, Nagybánya Dávid Erzsébet
47 Baliga Zsolt XI. 11 55 66 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Turzai Melánia
48 Tóth Dorottya X. 7 58 65 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Mészáros Ildikó
49 Balogh Eszter X. 1 62 63 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Bokor Katalin

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/