Ma 2020. szeptember 25., péntek, Eufrozina napja van.

Főmenü

Versenyek

Eredmények

Implom József Helyesírási Verseny - országos döntő, 2012.

Helyezés Kódszám Név és keresztnév Osztály Tollba-mondás Feladat-lap Össz-pontszám Iskola Megye Felkészítő tanár
1 I/14 Roşu Kriszta X. 46 95,5 141,5 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Kovászna Dobra Judit
2 I/5 Cseke Judit IX. 47 91,5 138,5 Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda Hargita Bara Katalin
3 I/15 Csinta Áron X. 42 94 136 Mikes Kelemen Líceum,  Sepsiszentgyörgy Kovászna dr. Erdély Judit
4 I/42 Oláh Mátyás XI. 39 94,5 133,5 Horváth János Iskolaközpont, Margitta Bihar Szabó Melinda
5 I/1 Kelemen Fruzsina XI. 43 90 133 Mikes Kelemen Líceum,  Sepsiszentgyörgy Kovászna Nagy Enikő
6 I/32 Tóth Imola XII. 41 91,5 132,5 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szatmár Téglás József
7 I/44 Ecsedy- Baumann Brigitta XII. 38 94 132 Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár Kolozs Iszlai Enikő
8 I/36 Réman Krisztina IX. 39 92 131 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Murvai Éva
9 I/18 László Rita XI. 41 90 131 Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda Hargita Bíró Gyöngyvér
10 I/6 Tyukodi Petra XI. 43 87,5 130,5 Horváth János Iskolaközpont, Margitta Bihar Szabó Melinda
11 I/41 Albert Márta Júlia XII. 41 87,5 128,5 O. Goga Elméleti Líceum, Bánffyhunyad Kolozs Mátyás Ibolya
12 I/34 Kiss Anna XI. 38 89,5 127,5 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Sikó Olga
13 I/31 Breier Andrea X. 39 88 127 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Sikó Olga
14 I/11 Kopacz Hanna IX. 33 93 126 Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy Kovászna Pénzes Ágnes
15 I/39 Salló Krisztina X. 36 89,5 125,5 Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda Hargita Bíró Gyöngyvér
16 I/28 Dumitru Claudia IX. 35 89 124 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Farkas Márta
17 I/13 Toth Evelyn XII. 43 81 124 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Arad Ruja Ildikó
18 I/10 Grünesz Orsolya IX. 37 84,5 121,5 Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Gimnázium, Csíkszereda Hargita Farkas Ibolya
19 I/12 Ferentz Anna Kata IX. 36 84 120 Mikes Kelemen Líceum,  Sepsiszentgyörgy Kovászna Török Katalin
20 I/37 Miklós Eszter X. 41 79 120 Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda Hargita Boldizsár Ágoston
21 I/17 Pop Timea-Bianka XI. 31 87 118 Horváth János Iskolaközpont, Margitta Bihar Szabó Melinda
22 I/48 Fazakas Andrea X. 35 83 118 Mikes Kelemen Líceum,  Sepsiszentgyörgy Kovászna dr. Erdély Judit
23 I/8 Takács Emőke XI. 36 81,5 117,5 Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Gimnázium, Csíkszereda Hargita Bagos Róbert
24 I/27 Kolozsvári Kinga Alida XII. 31 86 117 János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár Kolozs Dénes Éva
25 I/20 Vámos Tímea Imelda XII. 30 85,5 115,5 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Arad Ruja Ildikó
26 I/4 Nagy Tamás XI. 30 85,5 115,5 Mihai Eminescu Főgimnázium, Nagyvárad Bihar Samarjai Enikő
27 I/45 Turós Gréta IX. 37 78,5 115,5 Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely Maros Sikó Olga
28 I/49 Bőjte Csongor X. 31 82,5 113,5 Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Gimnázium, Csíkszereda Hargita Bagos Róbert
29 I/24 Komlósi Andrea XI. 32 81,5 113,5 Németh László Gimnázium, Nagybánya Máramaros Dávid Erzsébet
30 I/33 Vincze Boglárka XII. 39 74 113 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fehér Stáb Ildikó
31 I/25 Benedek Karola IX. 35 77,5 112,5 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szatmár Téglás József
32 I/35 Szakács Anita IX. 34 77,5 111,5 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fehér Gábor Ella
33 I/50 Sándor Anetta X. 38 72,5 110,5 Mircea Eliade Főgimnázium, Segesvár Maros Fodor Gyöngyi
34 I/9 Prosan Tímea X. 27 82,5 109,5 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Brassó Fülöp Károly
35 I/46 Kósa Mónika XII. 32 77 109 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szatmár Téglás József
36 I/7 Baricz Anita Zsuzsanna IX. 29 79 108 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Brassó Kiss Edit
37 I/16 Csesztanovits Judith IX. 33 75 108 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Temes Kiss Katalin
38 I/21 Szekeres Ilma IX. 31 76 107 Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Beszterce-Naszód Sztankovszky Zsuzsanna Enikő
39 I/22 Moarcas Ana IX. 24 82 106 Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó Brassó Gál Andrea
40 I/30 Szilágyi Orsolya X. 28 77,5 105,5 Mikes Kelemen Líceum,  Sepsiszentgyörgy Kovászna dr. Erdély Judit
41 I/26 Bodonyi Andrea Beatrix XI. 30 74,5 104,5 Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti Szatmár Téglás József
42 I/43 Simó Gizella XI. 17 87 104 Csiky Gergely Iskolaközpont, Arad Arad Ruja Ildikó
43 I/2 Ujvárosi Beáta IX. 21 83 104 Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Kolozsvár Kolozs Szallós Kis Melinda
44 I/38 Gyalai Beatrice X. 15 84 99 Németh László Gimnázium, Nagybánya Máramaros Karsay Magdolna
45 I/40 Fodor Zsófia IX. 23 73 96 Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár Temes Kiss Katalin
46 I/3 Varga Cecilia X. 21 73 94 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Hunyad Mészáros Enikő
47 I/51 Kassay Bernadett XI. 13 80,5 93,5 Leövey Klára Elméleti Líceum, Máramarossziget Máramaros Sebestyén Gabriella
48 I/29 Orbán Emese X. 23 69,5 92,5 Andrei Mureşanu Főgimnázium, Beszterce Beszterce-Naszód Poenar Rus Éva
49 I/47 Todor Franceska IX. 17 73,5 90,5 Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva Hunyad Mészáros Enikő
50 I/19 Zilahi Ágnes Réka XI. 14 69 83 Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed Fehér Stáb Ildikó