Ma 2020. szeptember 25., péntek, Eufrozina napja van.

Főmenü

Versenyek

Eredmények

Kriza János Országos Ballada- és Mesemondó Verseny
2011. november 17–20.

 


ORSZÁGOS BALLADAMONDÓ VERSENY

IX-XII. osztályosok

I. díj
Lestyán Attila
Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely, XI. osztály

II. díj
Bartalis Bernadett
Segítő Mária Római-Katolikus Teológiai Líceum, Csíkszereda, XII. osztály

III. díj
Iani András
Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó, XI. osztály

Dicséretek

Baliga Zoltán
Szent Erzsébet Római Katolikus Teológiai Líceum, Gyimesfelsőlok, XII. osztály

Erőss Brigitta
Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó, XI. osztály

Timaru Andreea Carina
Joannes Kájoni Iskolaközpont, Csíkszereda, X. osztály

Nánia Csilla
Nagy Mózes Elméleti Líceum, Kézdivásárhely, IX. osztály


ORSZÁGOS MESEMONDÓ VERSENY

I–IV. osztályosok

I. díj
Kovács Tamás
Májai Általános Iskola, Maros megye, III. osztály

Molnár Zoltán Tibor
Octavian Goga Általános Iskola, Zsibó, II. osztály

II. díj
Kiss Csenge
1. sz. Általános Iskola, Szamosújvár, IV. osztály

Péter Alexandra
Kiss Ferenc Általános Iskola, Csíkmadaras, III. osztály

III. díj
Kósa-Székely Kincső
Zajzoni Rab István Általános Iskola, Négyfalu, II. osztály

Balogh Johanna
Horváth János Általános Iskolaközpont, Margitta, III. osztály

Dicséretek
Kacsó Bence Tamás
Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr, IV. osztály

Bogdán Ágnes
Simion Bărnuțiu Általános Iskola, Zilah, IV. osztály

Józsa Balázs István
Perecsenyi Általános Iskola, Szilágy megye, II. osztály

 

V–VIII. osztályosok

I. díj
Márkus Zsolt
Trefán Leonárd Általános Iskola, Kézdiszentkereszt, VIII. osztály

II. díj
Mike Bernadett
Petőfi Sándor Általános Iskola, Kézdivásárhely, VII. osztály

III. díj
Fehér Ádám
Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti, VIII. osztály

Dicséretek
Nagy Albert
Várfalvai Általános Iskola, Kolozs megye, V. osztály

Szabó Rezső
Kós Károly Általános Iskola, Szamosardó, VI. osztály

Kertész Hunor
Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, Kovászna, V. osztály

Doroha Liza
Túrterebesi Általános Iskola, Szatmár megye, VIII. osztály


IX–XII. osztály

I. díj
Szörnyi Szilárd
Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó, X. osztály


II. díj
Fagea Soproni Tamás
Traian Vuia Technikai Kollégium, Szatmárnémeti, XI. osztály

III. díj
Markó Botond
Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya, IX. osztály

Dicséretek
Tamási Noémi
Berde Mózes Unitárius Teológiai Líceum, Székelykeresztúr, X. osztály

Böjte Csongor
Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Líceum, Csíkszereda, X. osztály

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/