Ma 2020. február 21., péntek, Eleonóra napja van.

Főmenü

Versenyek

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny - országos döntő

Kolozsvár, 2012. május 4-6.

5. osztály

 
Név
Kód
Iskola
Felkészítő tanár
tolba-mondás
feladat- lap
 össz.
1
Farkas Edina Nóra
10
Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy
Gödri Zsuzsanna
39
54
93
2
Garfield Adrienne
49
János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár
Dénes Éva
38,5
51
89,5
3
Dávid Kacsó Soma
11
Sigismond Toduta Zenelíceum, Kolozsvár
Virág Erzsébet
39
49
88
4
Marton Andrea
1
T. Vladimirescu Gimnázium, Marosvásárhely
Barabás Anna
37
50,5
87,5
5
Antal Andrea
5
Művészeti Líceum, Marosvásárhely
Dézsi Eleonóra
38
48
86
6
Lukács Panna
47
Petőfi Sándor I-VIII osztályos Iskola, Kézdivásárhely
Fazakas Enikő
37
47
84
7
Farkas- Schüller István
36
Fogarassy Mihály Ált. Iskola, Gyergyószentmiklós
Baróti Etelka
39,5
44
83,5
8
Csiki Eszter
58
Nagy Imre Ált. Iskola, Csíkszereda
Ferencz Hajnal
38,5
43,5
82
9
Basa Laura
45
Székelykocsárdi Ált. Iskola, Székelykocsárd
Puskás Szidónia
36,5
41
77,5
10
Gombos Krisztián
15
Mihai Eminescu Ált. Iskola, Zilah
Boda Erzsébet
37
40
77
11
Andó Karina
59
Páter Godó Mihály Ált. Iskola, Kisiratos
Nagy Anikó
33
30
63

 
6. osztály
 
1
Baranyai István
9
Szatmárnémeti 10-es sz. Ált. Iskola
Rus Annamária
40
59
99
2
Chereches Anna
53
Művészeti Líceum, Marosvásárhely
Dézsi Eleonóra
39,5
56
95,5
3
Muszka Zsuzsa
55
Nagykárolyi 1-es sz. Ált. Iskola
Belényi Andrea
37,5
58
95,5
4
Erőss Ágota
21
Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Pénzes Ágnes
37,5
56
93,5
5
Jakabbfy Balázs
27
Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
Sarkadi Viktória
37,5
55
92,5
6
Vizi Abigél
35
Váradi József Ált. Iskola, Sepsiszentgyörgy
Incze Melinda
36,5
56
92,5
7
Schlachter Kincső
50
Nagykárolyi Vasile Lucaciu Ált. Iskola
Balla Lóránt
38,5
53
91,5
8
Sándor Szende
43
Palkó Imre Művészeti Líceum, Székelyudvarhely
Szakács Margit
36,5
55
91,5
9
Ceara Dorothea Anita
48
15-ös számú Ált.s Iskola, Brassó
Vetro Sebestyén Csilla
37,5
53
90,5
10
Szikszay Dalma Zsuzsanna
54
Sarmasági Iskolaközpont
Veres Erzsébet
37,5
52
89,5
11
Sikó Boglárka
57
Montessori Iskola, Kolozsvár
Harbula Hajnal
38
51
89
12
Giliga Dóra
56
Művészeti Líceum, Marosvásárhely
Dézsi Eleonóra
37
52
89
13
Drohobeczky orsolya
46
János Zsigmond Unitárius Kollégium, Kolozsvár
Máthé Ildikő
35
54
89
14
Cziprián Kovács László
34
Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár
Molnos Ildikó
35
51
86
15
orbán Stefánia
40
Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó
Fülöp Károly
37
47
84
16
Csukás Eszter
33
Arany János Iskolaközpont, Nagyszalonta
Doszlop Andrea
36,5
46
82,5
17
Virág Ágota
6
Zelk Zoltán Ált. Iskola, Érmihályfalva
Sütő Timea
35,5
47
82,5
18
Kolumbán Brigitta
44
Fogarassy Mihály Ált. Iskola, Gyergyószentmiklós
Baróti Etelka
30,5
44
74,5

 

7. osztály

1
Dorgó András Miklós
3
Nagy Imre Ált. Iskola, Csíkszereda
Bedő Aranka
39,5
56
95,5
2
Gurza Kriszta Beáta
4
Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
Sóós Katalin
39,5
55
94,5
3
Bogdán Eszter
12
Simion Barnutiu Iskola, Zilah
Pataki Ida
40
52
92
4
Péntek Emese
28
Nicolae Titulescu Ált. Iskola, Kolozsvár
Tamás Éva
39
52
91
5
Kovács Péter
2
Vasile Lucaciu Ált. Iskola, Nagykároly
Balla Lóránt
37,5
53
90,5
6
Komáromi Zsuzsa
18
Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
Tulogdi Mónika
38,5
50
88,5
7
Pap Erika Emese
51
Dsida Jenő Általános Iskola, Vice
Katana Ildi
35,5
48
83,5
8
Ilona Judit
16
Csíki Gergely Főgimnázium, Arad
Mikes Sarolta
36
43
79
9
Kis Amália Julianna
23
1-es számú Ált. Iskola, Felsőbánya
Bálint Beáta
35,5
43
78,5
10
Fechita Catalin Ferenc
42
Gr. Majláth Gusztáv Róm. Kat. Teológiai Elm. Líceum, Gyulafehérvár
Szabó Márta
36,5
38
74,5

8. osztály

1
Walcz Beatrix
13
Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Dobra Judit
39
57
96
2
Dobai Isván
29
Mihai Eminescu Ált. Iskola, Zilah
Boda Erzsébet
40
54
94
3
Koncsard Balázs
8
Petőfi Sándor Ált. Iskola, Koltó
Tar Renáta
39,5
53
92,5
4
Anghel Anna
30
Nagy Imre Ált. Iskola, Csíkszereda
Bedő Aranka
39,5
52
91,5
5
Komán Attila
37
2-es számú Diaconu Coresi Ált. Iskola, Brassó
Ugron Levente
40
49
89
6
Fülöp Dorottya
20
Szent György Iskolaközpont, Erdőszentgyörgy
Jakab Éva
37
52
89
7
Ilona Eszter
39
Csíky Gergely Főgimnázium, Arad
Mikes Sarolta
38
50
88
8
Kopacz Timea
19
Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Dobra Judit
37,5
50
87,5
9
Kimpán Norbert
25
Lóránttfy Zsuzsanna Ref. Gimn., Nagyvárad
Deák-Szebeni Imola
34,5
53
87,5
11
Lőrinczi Andrea
26
Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
Baróti Judit
39
48
87
10
Jankó Barbara
24
Hosszúmezői Általános Iskola
Csurka Klára
39
48
87
12
Nagy Izabella Beatrix
32
Grigore Silasi Ált. Iskola, Bethlen
Becsky Hajnal
39
47
86
13
Franka Noémi
22
Bartók Béla Elméleti Líceum, Temesvár
Molnos Ildikó
38
44
82
14
Kerekes Csilla
7
Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
László Katalin
37
44
81
15
Tamás Tihamér
41
Refprmátus Kollégium, Kolozsvár
Rácz Melinda
32,5
47
79,5
16
András Krisztina
14
Petőfi Sándor Ált. Iskola, Székelykeresztúr
Bálint orsolya
34,5
44
78,5
17
Szász Barra Boldizsár
52
Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva
Mészáros Enikő
34,5
40
74,5
18
Gáspár-Barra Szilárd
38
Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva
Mészáros Enikő
35
36
71
19
Lazar Szidónia Adriana
17
Báthory istván Ált. Iskola, Medgyes
Béres Edit
33
27
60

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/