Ma 2020. február 25., kedd, Géza napja van.

Főmenü

Hírek

Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő

 országos forduló, Marosvásárhely, 2016. május 21.

 

IV. osztály

CSÍKSZEREDA, Petőfi Sándor Általános Iskola

Tanítók: Török Mária, Szász Katalin                            

A csapat neve: CSÍKI PETŐFISEK

Bocskor-Salló Farkas, Borbé Ágnes, Herţa Noémi

GYERGYÓSZENTMIKLÓS, Fogarasy Mihály Általános Iskola

Tanító: Antal Kinga                                   

A csapat neve: TÖPRENGŐK

Barabás Tímea, Ferencz Ferdinánd, Szász István

GYULAKUTA,  Általános Iskola

Tanító: Varga Éva                                      

A csapat neve: BÓBITA

Antal Sára Panna, Császár Klára, Dósa Balázs

KÉMER, 1. számú Általános Iskola

Tanító: Fazakas Ibolya                              

A csapat neve: SZUPERCSAPAT

Lőrincz Sándor Ákos, Major Dávid, Oláh Zsolt Krisztián

KÉZDIVÁSÁRHELY, Nagy Mózes Elméleti Líceum

Tanító: Ördög Mária                                  

A csapat neve: NAPRAFORGÓ

Dáni Kriszta, Gáspár Bernadett, Orbán Pál

KOVÁSZNA, Kőrösi Csoma Sándor Líceum

Tanító: Fülöp Annamária                        

A csapat neve: SZÓFONÓK

Ambrus Édua, Benkő Andrea, Czilli Anna Klára

MAROSVÁSÁRHELY, Dr. Bernády György Általános Iskola

Tanító: Szőcs-Adorjáni Mária              

A csapat neve: FÜRKÉSZEK

Kántor Kincső, Kósa Emese Izabella, Tóbiás Noémi

MAROSVÁSÁRHELY, Művészeti Líceum

Tanító: Csizmadi Csilla                                

A csapat neve: NYELVTÖRŐK

Bartha Ákos, Gombocz  Ágnes, Makkai Márton

NAGYBÁNYA, Nicolae Iorga Általános Iskola

Tanító: Iloc Judit                          

A csapat neve: LOVAGOK

Balogh Áron, Mihály Hannah, Vincze Márton Norbert

NAGYVÁRAD, Dimitrie Cantemir Általános Iskola

Tanító: Fándly Enikő Anna                    

A csapat neve: NYELVŐR BAGLYOK

Mercsányi László Levente, Szabó Renáta, Uivárosi Denisa

NAGYVÁRAD, Szacsvay Imre Általános Iskola

Tanítók: Balog Emese, Pap Brigitta

A csapat neve: TILINKÓ

Bimbó Zorka, Franţiu Alexandra, Kurcz Dániel

SEPSISZENTGYÖRGY, Székely Mikó Kollégium

Tanító: Varga Mária                              

A csapat neve: VUK

Balogh Adrienn, Bartos Kriszta, Miklós Janka

SZATMÁRNÉMETI, Kölcsey Ferenc Főgimnázium

Tanító: Sárosi Melinda                    

A csapat neve: KINCS

Kalocsai Petra Adrienn, Linzenbold Frida, Sárvári Zsófia

SZATMÁRNÉMETI, Református Gimnázium

Tanító: Mekker Melinda                    

A csapat neve: NYELVŐRÖK

Ilonczai Zsófia, Király Rebeka, Pataki Anna Rita Csenge

TORDA, Jósika Miklós Líceum

Tanító: Fodor-Kiss Anna Mária                    

A csapat neve: TORDAI POGÁCSÁK

Dénes Ádám, Harmath Dániel Zsolt, Szilágyi Tamás

ZIMÁNDÚJFALU, Móra Ferenc Általános Iskola

Tanító: Valter Zsuzsa                            

A csapat neve: KINCSKERESŐK

Balogh Adrienn Lilla, Balogh Kinga, Molnár Melinda

 
V–VIII. osztály

 

Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad

Divin Judit, Kohán Zsófia Emma, Társi Kristóf Zsolt

felkészítő tanár: Kirkósa Enikő, Ferkő Emília


11-es Általános Iskola, Nagyvárad

Zefer Szilvia Petra, Moghis Bianca, Zsebe Adél

felkészítő tanár: Coroianu Ágnes


Florea Bogdan Általános Iskola, Szászrégen

Deák Anna Blanka, Ferenczi Beatrix, Czimbalmos Eszter-Réka

felkészítő tanár: Ady Gyöngyvér


Európa Általános Iskola, Marosvásárhely

Oltean Annamária, Szabó Eszter, Szekernyés Péter

felkészítő tanár: Tóth Mária Orsolya


Liviu Rebreanu Általános Iskola, Marosvásárhely

Forró-Bathó Eszter-Anna, Székely Dávid, Török Adrienn

felkészítő tanár: Majláth Gabriella


Németh László Elméleti Líceum, Nagybánya

Balázs Udo, Krizsanovszki Viktor, Korponay Albert

felkészítő tanár: Váradi Izabella 


Antos János Általános Iskola, Réty

Kányádi Anita, Fejér Rebeka, Szabó Eszter

felkészítő tanár: Már Orsolya


Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy

Damokos Beatrix, Péter Brigitta, Szonda Gergő

felkészítő tanár: Pénzes Ágnes, Kedves Laura


Geo Bogza Általános Iskola, Balánbánya

Balázs Andor, Cherecheș Előd, Kedves Alexandra

felkészítő tanár: Vermesser Levente


IX–XII. osztály


Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely

Jánosi Mária, Portik Kriszta, Portik Sándor Szilárd

felkészítő tanár: Fekete Erzsébet


Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely

Góga Andrea, Koós Imola, Magyari Zsuzsanna

felkészítő tanár: Sikó Olga 


Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy

Dénes Petra, Izsák Arnold Róbert, Man Rebeka

felkészítő tanár: Dobra Judit, Tókos Ibolya


Kézdivásárhely Református Kollégium

Kovács Kinga, Szabó Barbara, Zajácz Ágnes-Beáta

felkészítő tanár: Rancz-Gyárfás Zsuzsanna


Kőrösi Csoma Sándor Líceum, Kovászna

Csoma Nóra, Kiss Eszter, Szántó Annamária

felkészítő tanár: Czilli Aranka-Ágota

 
 

 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/