Ma 2020. szeptember 25., péntek, Eufrozina napja van.

Főmenü

Versenyek

 

Eredmények

 

Az Implom József Helyesírási Verseny eredményei – megyei szakasz, 2009.

Az országos döntőre továbbjutottak:

ARAD MEGYE

1. Csíki Tamás, Csiky Gergely Iskolacsoport, Arad, (felkészítő tanár: Nyári Melinda)
2. Kiss Krisztina, Csíki Tamás Csiky Gergely Iskolacsoport, Arad, (felkészítő tanár: Rudolf Ágnes)
3. Czeglédi Éva, Csíki Tamás Csiky Gergely Iskolacsoport, Arad, (felkészítő tanár: Rudolf Ágnes)

BESZTERCE-NASZÓD MEGYE

1. Bálint Emőke, Andrei Mureşanu Kollégium, Beszterce, (felkészítő tanár: Sárkány Panna)
2. Szilágyi Csilla, Andrei Mureşanu Kollégium, Beszterce, (felkészítő tanár: Sztankovszky Enikő)

BIHAR MEGYE

1. Rend Melitta, Octavian Goga Kollégium, Margitta, (felkészítő tanár: Farkas Cecilia)
2. Kinde Anna, Ady Endre Líceum, Nagyvárad, (felkészítő tanár: András Emese)
3. Heczi Brigitta, Octavian Goga Kollégium, Margitta, (felkészítő tanár: Szabó Melinda)       
4. Veres Tibor, Ady Endre Líceum, Nagyvárad, (felkészítő tanár: Kirkósa Enikő)

BRASSÓ MEGYE

1. Simon Anikó, Zajzoni Rab István Líceum, Szecsele, (felkészítő tanár: Simon Enikő)
2. Farkas Ágota, Áprily Lajos Líceum, Brassó, (felkészítő tanár: Szabó Mária)
3. Dimény Tünde, Áprily Lajos Líceum, Brassó, (felkészítő tanár: Pásztori Klára)

BUKAREST

Lingvay Mónika, Ady Endre Elméleti Líceum, Bukarest, (felkészítő tanár: Baróti Judit)

FEHÉR MEGYE

1. Maxim Orsolya, Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed, (felkészítő tanár: Turzai Melánia)
2. Nagy Iréne, Bethlen Gábor Kollégium, Nagyenyed, (felkészítő tanár: Stáb Ildikó)
3. Sándor Béla, Római Katolikus Gimnázium, Gyulafehérvár, (felkészítő tanár: Szabó Márta)

HARGITA MEGYE

1. Mihály András, Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Mirk László)
2. Sándor Eszter, Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Boldizsár Ágoston)
3. Hompoth Erika, Salamon Ernő Mária Gimnázium, Gyergyószentmiklós, (felkészítő tanár: Ferencz Katalin)
4. Bakcsy Kata, Segítő Mária Gimnázium, Csíkszereda, (felkészítő tanár: Farkas Ibolya)
5. Mihály Orsolya, Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely, (felkészítő tanár: Lőrincz József)
6. Újváry Enikő, Benedek Elek Gimnázium, Székelyudvarhely, (felkészítő tanár: Ivácsony Zsuzsa)
7. Búzás Ernő, Benedek Elek Gimnázium, Székelyudvarhely, (felkészítő tanár: Vass Ágnes)

HUNYAD MEGYE

1. Simon Norbert, Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva, (felkészítő tanár: Kun-Gazda Kinga)
2. Szekrényes Rúben, Téglás Gábor Iskolaközpont, Déva, (felkészítő tanár: Kun-Gazda Kinga)

KOLOZS MEGYE

1. Deák Anna, Unitárius Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Máthé Ildikó)
2. Szabó Brigitta, Báthory István Líceum, Kolozsvár (felkészítő tanár: László Katalin)
3. Major Ágota, Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár (felkészítő tanár: Darvasi Gyöngyvér)
4. Borsai Szandra, Református Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Szilágyi Gizella)
5. Váncza Csilla, Református Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Rácz Melinda)
6. Adorján Panna, S.Toduţă Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Virág Erzsébet)
7. Tasnádi E. Tímea, Református Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Szilágyi Gizella)
8. Rudolf Eszter Johanna, S.Toduţă Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Virág Erzsébet)
9. Vincze Tekla, S.Toduţă Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Virág Erzsébet)
10. Ecsedy-Baumann Brigitta, Brassai Sámuel Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Iszlai Enikő)
11. Nagy Ágnes, Báthory István Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Tímár Ágnes)
12. Antal Emese, O. Goga Líceum, Bánffyhunyad, (felkészítő tanár: Kiss Anna)
13. Szilágyi Ágnes, Református Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Rácz Melinda)
14. Szegedi Júlia, Református Kollégium, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Rácz Melinda)
15. Török-Czirmay Zoltán, Apáczai Csere János Líceum, Kolozsvár, (felkészítő tanár: Tőkés Erika)

KOVÁSZNA MEGYE

1. Rangyák Zsuzsa-Kincsem, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Dobra Judit)
2. Dimény Hajnalka, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Nagy Enikő)
3. Szabó Enikő, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Török Katalin)
4. Tulit Gyopár, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Nagy Enikő)
5. Székely Emese Erzsébet, Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Dobra Judit)
6. Tökbandi Andrea Beáta, Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, Kovászna, (felkészítő tanár: Molnár Júlia)
7. Gödri Csilla, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Török Katalin)
8. Bekő Tímea, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Erdély Judit)
9. Csinta Borbála, Mikes Kelemen Főgimnázium, Sepsiszentgyörgy, (felkészítő tanár: Török Katalin)

MAROS MEGYE

1. Nagy Erika, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Sikó Olga)
2. Kátai Orsolya-Renáta, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Falka Emőke)
3. Meszesi Aliz-Evelyn, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Kónya Emília)
4. Nyulas Dorottya, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Sikó Olga)
5. Molnár Dalma, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Falka Emőke)
6. Tróznai Zsuzsanna, Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely, (felkészítő tanár: Falka Emőke)

MÁRAMAROS MEGYE

1. Váradi Emese, Németh László Gimnázium, Nagybánya, (felkészítő tanárok: Karsay Magdolna, Váradi Izabella)
2. Tuns Paula, Németh László Gimnázium, Nagybánya, (felkészítő tanár: Váradi Izabella)
3. Kulik Árpád, Németh László Gimnázium, Nagybánya, (felkészítő tanárok: Karsay Magdolna)

SZATMÁR MEGYE

1. Kiss Renáta, Református Kollégium, Szatmárnémeti, (felkészítő tanár: Vass Mária)
2. Kiss Brigitta, Református Kollégium, Szatmárnémeti, (felkészítő tanár: Vass Mária)
3. Kerekes Zsolt, Elméleti Líceum, Nagykároly  (felkészítő tanár: Szabó Csilla)
4. Bede Emőke, Kölcsey Ferenc Líceum, Szatmárnémeti,  (felkészítő tanár: Téglás József)

TEMES MEGYE

1. Makkai Csilla, Bartók Béla Líceum, Temesvár, (felkészítő tanár: Kiss Katalin)
2. Farkas Márta Brigitta, Bartók Béla Líceum, Temesvár, (felkészítő tanár: Kiss Katalin)

Versenyeink

Versenyfelhívások

Versenyek feladatlapjai 

© AESz, 2008. Minden jog fenntartva. Grafika: Ördög-Gyárfás Ágota. Webdesign: http://www.voidart.ro/